Kontakt

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic
ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków

tel.: +48 12 636 95 66
fax: +48 12 636 93 99
e-mail: bok // micros.com.pl

Firma czynna jest od pon. do pt 
w godzinach 8.30 - 16.30

NIP: 677-00-44-350
REGON: 350533840
KRS No.: 0000021932

Dział Sprzedaży - Elektronika

Marcin Bajek mbajek // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.122
Sławomir Biesiada sbiesiada // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.160
Jacek Bożek jbozek // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.124
Andrzej Fidzinski afidzin // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.120
Michał Górny mgorny // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.135
Bartosz Kędra bkedra // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.105
Arkadiusz Łata alata // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.144
Andrzej Novak anovak // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.119
Mariusz Rajpold mrajpold // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.123

Dział Sprzedaży - Oświetlenie

Krzysztof Żak kzak // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.182
Tomasz Kołodziej tkolodziej // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.191

Dział Sprzedaży - Oddział Gdańsk

Krzysztof Barzdo kbarzdo // micros.com.pl +48 792 342 384  
Mariola Sałek msalek // micros.com.pl +48 58 511 65 20
+48 58 511 65 65
 
Michał Sroga msroga // micros.com.pl +48 58 511 65 20
+48 58 511 65 65
 

Sklepy: led.micros.pl i elektronik.micros.pl

Tomasz Kołodziej tkolodziej // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.191
Krzysztof Żak kzak // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.182

Dział Zaopatrzenia

Maciej Chwaja mchwaja // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.137
Karolina Balawender kbalawender // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.133
Paweł Janik pjanik // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.136
Agnieszka Stawiarska astawiar // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.114
Sławomir Szwej sszwej // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.116
Małgorzata Wilkosz mwilkosz // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.148
Łukasz Krzywda lkrzywda // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.177
Magdalena Zwolińska mzwolin // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.150

Dział Eksportu

Pavlo Dykovytskyi pdykovytskyi // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.146
Małgorzata Malec malgorzata.malec // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.152
Martyna Urbanik murbanik // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.179
Marek Michnik mmichnik // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.152

Księgowość

Monika Pudło mpudlo // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.115

Administracja

Stanisław Ptasiński sptasinski // micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.142

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic, ul. Emila Godlewskiego 38, 30-198 w Krakowie. W razie pytań prosimy o kontakt - rodo // micros.com.pl.