GT15J341 TOSHIBA
Symbol Micros: TGT15j341
Symbol des Auftragnehmers:
Gehäuse: TO220iso
Transistor IGBT Chip N-CH 600V 15A 30000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220SIS Magazine Transistor IGBT Chip N-CH 600V 15A 30000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220SIS Magazine