1210L010WR Littelfuse Fuse
Symbol Micros: BpS10-100-30 LIT
Contractor Symbol:
Case : Rys.BpS1210 LIT
Resettable fuse; SMD1210; current: 0.10A; voltage: 30V; operating temperature: -40÷85°C equivalents: MF-USMF010; MicroSMD010F-2; BpS10-100-30
Parameters
Rated current: 0,10A
Operating voltage: 30V
Case: 1210
Manufacturer: Littelfuse
Terminal pitch: 0
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
Mounting: SMD
Manufacturer:: LITTELFUSE Manufacturer part number: 1210L010WR Case style: Rys.BpS1210 LIT
External warehouse:
3000 pcs.
Quantity of pcs. 3000+ (Please wait for the order confirmation)
Packaging:
3000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
27000 pcs.
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Rated current: 0,10A
Operating voltage: 30V
Case: 1210
Manufacturer: Littelfuse
Terminal pitch: 0