179020.6,3 Siba Fuse
Symbol Micros:
BssA06.30 S
Case : Rys.bezp5x20
Fuse: fast-acting; glass type; WTA; current: 6,3A; voltage: 250V; dimensions: 5x20mm equivalents: BssA06.30; 021706.3MXP; 0034.1524
Parameters
| Manufacturer: | Siba |
| Kind of fuse: | Glass |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 6,3A |
| Rated voltage: | 250V |
| Dimensions: | 5x20mm |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 179 020 6.30A RoHS
Case style: Rys.bezp5x20
Datasheet
In stock:
3085 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 40+ | 100+ | 700+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3103 | 0,1975 | 0,1429 | 0,1267 | 0,1128 |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 179020.6,3
Case style: Rys.bezp5x20
External warehouse:
930 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2583 |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 179020.6,3
Case style: Rys.bezp5x20
External warehouse:
5230 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1128 |
| Manufacturer: | Siba |
| Kind of fuse: | Glass |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 6,3A |
| Rated voltage: | 250V |
| Dimensions: | 5x20mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols