1812L110/33MR Littelfuse Fuse
Symbol Micros: BpS12A01.10-33 LIT
Contractor Symbol:
Case : Rys.BpS1812 LIT
Resettable fuse; SMD1812; current: 1.1A; voltage: 33V; operating temperature: -40÷85°C equivalents: BpS12A01.10-33; 0ZCG0110CF2B
Parameters
Rated current: 1,1A
Operating voltage: 33V
Terminal pitch: 0
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
Mounting: SMD
In stock:
1909 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Add to comparison tool
Packaging:
1000
Manufacturer:: LITTELFUSE Manufacturer part number: 1812L110/33MR Case style: Rys.BpS1812 LIT
External warehouse:
77000 pcs.
Quantity of pcs. 1000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1000
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
Quantity of pcs. 2000+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
Rated current: 1,1A
Operating voltage: 33V
Terminal pitch: 0