ATECC608A-SSHDA-B
Symbol Micros:
ATECC608A-SSHDA
Case : SOP08
Memory IC; 2~5,5V; 1MHz; I2C; -40÷85°C; Odpowiednik: ATECC608A-SSHDA-T
Parameters
| Supply voltage range: | 2.0÷5.5V |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | MICROCHIP |
| Frequency: | 1,000MHz |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| ETHERNET interface: | NO |
| USB interface: | NO |
Manufacturer:: Microchip
Manufacturer part number: ATECC608A-SSHDA-T RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
136 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,3465 | 0,9421 | 0,8019 | 0,7317 | 0,7083 |
Manufacturer:: Microchip
Manufacturer part number: ATECC608A-SSHDA-B
Case style: SOP08
External warehouse:
700 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8666 |
| Supply voltage range: | 2.0÷5.5V |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | MICROCHIP |
| Frequency: | 1,000MHz |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| ETHERNET interface: | NO |
| USB interface: | NO |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols