0034.6611 Schurter Fuse
Symbol Micros:
B 0034.6611
Case : Rys.bezp-kb SCH
Micro fuse: time-lag; current: 400mA; voltage: 250VAC; r=5.08mm; round; black
Parameters
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Kind of fuse: | Micro fuse |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Rated current: | 0,40A |
| Terminal pitch: | 5.08mm |
| Shape: | Round |
| Colour: | Black |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6611 RoHS
Case style: Rys.bezp-kb SCH
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9223 | 0,5850 | 0,4600 | 0,4199 | 0,4010 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6611
Case style: Rys.bezp-kb SCH
External warehouse:
1530 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5174 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6611
Case style: Rys.bezp-kb SCH
External warehouse:
450 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4010 |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Kind of fuse: | Micro fuse |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Rated current: | 0,40A |
| Terminal pitch: | 5.08mm |
| Shape: | Round |
| Colour: | Black |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols