0034.6612 Schurter Fuse
Symbol Micros:
B 0034.6612
Case : Rys.bezp-kb SCH
Micro fuse: time-lag; current: 500mA; voltage: 250VAC; r=5.08mm; round; black
Parameters
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Kind of fuse: | Micro fuse |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Rated current: | 0,50A |
| Terminal pitch: | 5.08mm |
| Shape: | Round |
| Colour: | Black |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6612 RoHS
Case style: Rys.bezp-kb SCH
Datasheet
In stock:
83 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5347 | 0,2968 | 0,2341 | 0,2207 | 0,2136 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6612
Case style: Rys.bezp-kb SCH
External warehouse:
5000 pcs.
| Quantity of pcs. | 600+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2195 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6612
Case style: Rys.bezp-kb SCH
External warehouse:
5900 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3383 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0034.6612
Case style: Rys.bezp-kb SCH
External warehouse:
1040 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2635 |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Kind of fuse: | Micro fuse |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Rated current: | 0,50A |
| Terminal pitch: | 5.08mm |
| Shape: | Round |
| Colour: | Black |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols