01550900M Littelfuse Holder
Symbol Micros:
B 01550900M
Case : Rys.01550900M
Fuse holder; SMD; 10A; 125V; PCB; white; dimensions: 9,73x3,81mm
Parameters
| Dimensions: | 9,73x3,81mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Current: | 10A |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Operating voltage: | 125V |
| Accessories type: | Socket |
| Colour: | White |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 01550900M
Case style: Rys.01550900M
External warehouse:
5000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,1960 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 01550900M
Case style: Rys.01550900M
External warehouse:
4067 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2184 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-06-10
Quantity of pcs.: 200
| Dimensions: | 9,73x3,81mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Current: | 10A |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Operating voltage: | 125V |
| Accessories type: | Socket |
| Colour: | White |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols