B82472G6223M000 TDK Power inductor
Symbol Micros: D SP074/0022.0 TDK
Contractor Symbol:
Case : Rys.B82472G6
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 1.45A; resistance: 0.091R; dimensions: 7.3x7.3x4.5mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C; equivalent: D SP074/0022.0; D SP074/0022.0/1.95A
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 1,45A
Resistance: 0,091 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: EPCOS Manufacturer part number: B82472G6223M000 Case style: Rys.B82472G6
External warehouse:
6000 pcs.
Quantity of pcs. 1000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1000
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 1,45A
Resistance: 0,091 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 7.3x7.3x4.5mm