CH274-2450 Comf Battery holder
Symbol Micros: BAT CH274-2450
Contractor Symbol:
Case : Rys.CH274-2450
Battery holder for 2450; white; mounting: SMD; horizontal; number of batteries: 1; battery diameter: 24,5mm; length: 36,1mm; width: 16mm; height: 7,5mm; equivalent: SMTU2450N-LF
Parameters
Lenght: 36,1mm
Width [mm]: 16mm
Height [mm]: 7,5mm
Diameter: 24,5mm
Manufacturer: Comf
Cell count: 1
Mounting: SMD
Manufacturer:: COMF Manufacturer part number: CH274-2450 RoHS Case style: Rys.CH274-2450 Datasheet
In stock:
440 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 50+ 200+ 500+
Add to comparison tool
Packaging:
50/500
Lenght: 36,1mm
Width [mm]: 16mm
Height [mm]: 7,5mm
Diameter: 24,5mm