DS1092-07-W6L Connfly Battery holder
Symbol Micros:
BAT DS1092-07-W6L
Case : Rys.DS1092-07-W6L
Battery holder for CR2032; DL2032; mounting: PCB; horizontal; number of batteries: 1; battery diameter: 20mm; length: 28,4mm; width: 16mm, height: 5,5mm; equivalenti: HU2032-LF
Parameters
| Lenght: | 28,4mm |
| Height [mm]: | 5,5mm |
| Width [mm]: | 16mm |
| Diameter: | 20mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Cell count: | 1 |
| Mounting: | PCB |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1092-07-W6L RoHS
Case style: Rys.DS1092-07-W6L
Datasheet
In stock:
806 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 102+ | 408+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4746 | 0,2857 | 0,2319 | 0,2038 | 0,1898 |
Manufacturer:: CONNFLY (Zhenqin)
Manufacturer part number: DS1092-07-W6L RoHS
Case style: Rys.DS1092-07-W6L
In stock:
8 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 504+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4746 | 0,2857 | 0,2175 | 0,1955 | 0,1887 |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1092-07-W6L RoHS
Case style: Rys.DS1092-07-W6L
Datasheet
In stock:
92 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 5+ | 20+ | 92+ | 368+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4746 | 0,3424 | 0,2479 | 0,2054 | 0,1905 |
Manufacturer:: CONNFLY (Zhenqin)
Manufacturer part number: DS1092-07-W6L RoHS
Case style: Rys.DS1092-07-W6L
In stock:
44 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 40+ | 100+ | 496+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4746 | 0,2857 | 0,2231 | 0,2040 | 0,1887 |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1092-07-W6L
Case style: Rys.DS1092-07-W6L
External warehouse:
990 pcs.
| Quantity of pcs. | 102+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1905 |
| Lenght: | 28,4mm |
| Height [mm]: | 5,5mm |
| Width [mm]: | 16mm |
| Diameter: | 20mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Cell count: | 1 |
| Mounting: | PCB |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols