SMTU2032-LF Renata Battery holder
Symbol Micros:
BAT SMTU2032-LF
Case : Rys.SMTU2032
Battery holder for CR20xx; white; mounting: SMD; horizontal; number of batteries: 1; battery diameter: 20mm; length: 32mm; width: 16mm; height: 5,4mm; equivalent: CH28-2032; DS1092-10-W6L; BATCR2032p-smd; 1060 Keystone
Parameters
| Lenght: | 32mm |
| Width [mm]: | 16mm |
| Height [mm]: | 5,4mm |
| Diameter: | 20mm |
| Manufacturer: | Renata |
| Cell count: | 1 |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: Renata Batteries - Swiss
Manufacturer part number: SMTU2032-LF RoHS
Case style: Rys.SMTU2032
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8977 | 0,6592 | 0,5283 | 0,4535 | 0,4278 |
Manufacturer:: Renata Batteries - Swiss
Manufacturer part number: SMTU2032-LF
Case style: Rys.SMTU2032
External warehouse:
25500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4340 |
Manufacturer:: Renata Batteries - Swiss
Manufacturer part number: SMTU2032-LF.TR
Case style: Rys.SMTU2032
External warehouse:
750 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4495 |
Manufacturer:: Renata Batteries - Swiss
Manufacturer part number: SMTU2032-LF.TR
Case style: Rys.SMTU2032
External warehouse:
57715 pcs.
| Quantity of pcs. | 485+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4278 |
| Lenght: | 32mm |
| Width [mm]: | 16mm |
| Height [mm]: | 5,4mm |
| Diameter: | 20mm |
| Manufacturer: | Renata |
| Cell count: | 1 |
| Mounting: | SMD |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols