5001 Keystone Test point
Symbol Micros:
BATKEYS5001
Case : Rys.KEYS5001
Test point black; diameter: 2,54mm; height: 7,62mm; equivalent: 5000 keystone; 5002 keystone
Parameters
| Height [mm]: | 7,62mm |
| Diameter: | 2,54mm |
| Manufacturer: | Keystone |
| Mounting: | PCB |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Manufacturer:: KEYSTONE
Manufacturer part number: P/N5001 Keystone RoHS
Case style: Rys.KEYS5001
Datasheet
In stock:
16 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4406 | 0,2448 | 0,1928 | 0,1818 | 0,1760 |
Manufacturer:: KEYSTONE
Manufacturer part number: P/N5001
Case style: Rys.KEYS5001
External warehouse:
83900 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1760 |
| Height [mm]: | 7,62mm |
| Diameter: | 2,54mm |
| Manufacturer: | Keystone |
| Mounting: | PCB |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols