5006 Keystone Test point
Symbol Micros:
BATKEYS5006
Case : Rys.KEYS5006
Test point black; diameter: 3,18mm; height: 8,89mm
Parameters
| Height [mm]: | 8,89mm |
| Diameter: | 3,18mm |
| Manufacturer: | Keystone |
| Mounting: | PCB |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Manufacturer:: KEYSTONE
Manufacturer part number: P/N5006 RoHS
Case style: Rys.KEYS5006
Datasheet
In stock:
55 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4523 | 0,2520 | 0,1983 | 0,1870 | 0,1811 |
Manufacturer:: KEYSTONE
Manufacturer part number: P/N5006
Case style: Rys.KEYS5006
External warehouse:
4500 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1811 |
| Height [mm]: | 8,89mm |
| Diameter: | 3,18mm |
| Manufacturer: | Keystone |
| Mounting: | PCB |
| Leads: | N/A |
| Cable length: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols