0326004.MXP Littelfuse Fuse
Symbol Micros:
BcsA04.00 LT-6x32
Case : Rys.bezpceram6.3x32
Fuse: quick blow; ceramic; current: 4A; voltage: 250VAC; dimensions: 6,3x32mm; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 4,0A |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 0326004.MXP
Case style: Rys.bezpceram6.3x32
External warehouse:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7219 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 4,0A |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols