02153.15MXP Littelfuse Fuse
Symbol Micros:
BczA03.15 LIT
Case : Rys.bezpceram5x20
Fuse: time-lag; ceramic type; current: 3.15A; voltage: 250VAC; dimensions: 5x20mm; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 02153.15MXP RoHS
Case style: Rys.bezpceram5x20
Datasheet
In stock:
1435 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2897 | 0,1402 | 0,0961 | 0,0853 | 0,0824 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 02153.15MXP
Case style: Rys.bezpceram5x20
External warehouse:
5000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1417 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 02153.15MXP
Case style: Rys.bezpceram5x20
External warehouse:
87640 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0993 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 250VAC |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols