189140.3,15 Siba Fuse
Symbol Micros:
BczA03.15 S-6x32
Case : Rys.bezpceram6.3x32
Fuse: time-lag; ceramic type; current: 3,15A; voltage: 500VAC; dimensions: 6,3x32mm
Parameters
| Manufacturer: | Siba |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 500VAC |
| Fuse size: | 6,3x32mm |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 189140.3,15 RoHS
Case style: Rys.bezpceram6.3x32
Datasheet
In stock:
480 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7561 | 0,4766 | 0,3733 | 0,3405 | 0,3287 |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 189140.3,15
Case style: Rys.bezpceram6.3x32
External warehouse:
2760 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3287 |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 189140.3,15
Case style: Rys.bezpceram6.3x32
External warehouse:
2700 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3287 |
| Manufacturer: | Siba |
| Kind of fuse: | Ceramic |
| Fuse characteristic: | Time-lag |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 500VAC |
| Fuse size: | 6,3x32mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols