Micro fuse: fast-acting; 3.15A
Symbol Micros:
BksA03.15
Case : Rys.bezp-kb
Micro fuse: fast-acting; current: 3.15A; voltage: 250V; r=5.08mm; square; black
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Kind of fuse: | Square |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 250V |
| Terminal pitch [m]: | 5,08mm |
| Shape: | Rectangular |
Manufacturer:: HBE
Manufacturer part number:
Case style: Rys.bezp-kb
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2512 | 0,1381 | 0,0906 | 0,0782 | 0,0721 |
| Manufacturer: | N/A |
| Kind of fuse: | Square |
| Fuse characteristic: | Fast-acting |
| Rated current: | 3,15A |
| Rated voltage: | 250V |
| Terminal pitch [m]: | 5,08mm |
| Shape: | Rectangular |
| Colour: | Black |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols