MF-MSMF050-2 Bourns Fuse
Symbol Micros:
BpS12-500-15 BRNS
Case : Rys.BpS1812 BRNS
Resettable fuse; SMD1812; current: 0.50A; voltage: 15V; operating temperature: -40÷85°C; equivalents: BpS12-500-15; 1812L050
Parameters
| Rated current: | 0,50A |
| Operating voltage: | 15V |
| Case: | 1812 |
| Manufacturer: | Bourns |
| Terminal pitch: | 0 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: MF-MSMF050-2 RoHS
Case style: Rys.BpS1812 BRNS
Datasheet
In stock:
3830 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2565 | 0,1377 | 0,1071 | 0,0967 | 0,0937 |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: MF-MSMF050-2
Case style: Rys.BpS1812 BRNS
External warehouse:
60000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1259 |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: MF-MSMF050-2
Case style: Rys.BpS1812 BRNS
External warehouse:
61000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1078 |
| Rated current: | 0,50A |
| Operating voltage: | 15V |
| Case: | 1812 |
| Manufacturer: | Bourns |
| Terminal pitch: | 0 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
| Kind of fuse: | Polymer |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols