0297004.WXNV Littelfuse Auto Fuse
Symbol Micros:
BsaMA04.0 LIT
Case : Rys.0297
Auto Fuse: current: 4A; MINI; colour: pink; dimensions: 10,9mm; voltage: 32VDC
Parameters
| Dimensions: | 10,9x16,2mm |
| Current: | 4A |
| Colour: | Pink |
| Operating voltage: | 32V |
| Leads: | N/A |
| Manufacturer: | Littelfuse |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 0297004.WXNV
Case style: Rys.0297
External warehouse:
6000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1579 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 0297004.WXNV
Case style: Rys.0297
External warehouse:
20803 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1419 |
| Dimensions: | 10,9x16,2mm |
| Current: | 4A |
| Colour: | Pink |
| Operating voltage: | 32V |
| Leads: | N/A |
| Manufacturer: | Littelfuse |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols