0751.0099 Schurter Clip
Symbol Micros:
Bu0751.0099
Case : Rys.0751.0099
Fuse holder; 5x20mm; 6,3x32mm; 16A; 600V; r=4,6mm; PCB; silver; dimensions: 12x16,5mm
Parameters
| Dimensions: | 12x16,5mm |
| Terminal pitch: | 4,6mm |
| Fuse size: | 5x20mm; 6.3x32mm |
| Current: | 16A |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Operating voltage: | 600V |
| Accessories type: | Handle |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0751.0099 RoHS
Case style: Rys.0751.0099
Datasheet
In stock:
974 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3204 | 0,1701 | 0,1319 | 0,1190 | 0,1166 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0751.0099
Case style: Rys.0751.0099
External warehouse:
4929 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1476 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0751.0099
Case style: Rys.0751.0099
External warehouse:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1434 |
| Dimensions: | 12x16,5mm |
| Terminal pitch: | 4,6mm |
| Fuse size: | 5x20mm; 6.3x32mm |
| Current: | 16A |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Operating voltage: | 600V |
| Accessories type: | Handle |
| Colour: | Silver |
| Mounting: | PCB |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols