0853.0917 Schurter Cover
Symbol Micros:
Bu0853.0917
Case : Rys.0853.0917
Cover; 6,3x32mm; 10A; black; series; OGN; OGN-SMD; dimensions: 13,8x37,8mm; associated items: Bu0031.8231; Bu0031.8241
Parameters
| Dimensions: | 13,8x37,8mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Fuse size: | 6,3x32mm |
| Current: | 10A |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Accessories type: | Cover |
| Colour: | Black |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.0917 RoHS
Case style: Rys.0853.0917
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8847 | 0,5544 | 0,4341 | 0,4105 | 0,3845 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.0917
Case style: Rys.0853.0917
External warehouse:
1900 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3845 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.0917
Case style: Rys.0853.0917
External warehouse:
6220 pcs.
| Quantity of pcs. | 400+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3845 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.0917
Case style: Rys.0853.0917
External warehouse:
280 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4089 |
| Dimensions: | 13,8x37,8mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Fuse size: | 6,3x32mm |
| Current: | 10A |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Accessories type: | Cover |
| Colour: | Black |
| Mounting: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols