0853.9562 Schurter Cover
Symbol Micros:
Bu0853.9562
Case : Rys.0853.9562
Cover; 5x20mm; transparent; series: OG; UH; UHB; dimensions: 13,2x26,2mm; associated items: Bu0853.9561
Parameters
| Dimensions: | 13,2x26,2mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Accessories type: | Cover |
| Colour: | Transparent |
| Mounting: | N/A |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.9562 RoHS
Case style: Rys.0853.9562
Datasheet
In stock:
99 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,1330 | 0,7538 | 0,6242 | 0,5630 | 0,5394 |
Manufacturer:: Schurter
Manufacturer part number: 0853.9562
Case style: Rys.0853.9562
External warehouse:
600 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5939 |
| Dimensions: | 13,2x26,2mm |
| Terminal pitch: | 0 |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Manufacturer: | SCHURTER |
| Accessories type: | Cover |
| Colour: | Transparent |
| Mounting: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols