199018 Siba Holder
Symbol Micros:
Bu199018 S
Case : Rys.199018
Fuse holder; 5x20mm; 6,3A; 250V; r=22,6mm; PCB; dimensions: 24,4x11,5mm
Parameters
| Dimensions: | 24,4x11,5mm |
| Terminal pitch: | 22,5mm |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Current: | 6,4A |
| Manufacturer: | Siba |
| Operating voltage: | 250V |
| Accessories type: | Knob |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 199018IP RoHS
Case style: Rys.199018
Datasheet
In stock:
975 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3350 | 0,1845 | 0,1451 | 0,1342 | 0,1288 |
Manufacturer:: SIBA
Manufacturer part number: 199018
Case style: Rys.199018
External warehouse:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1904 |
| Dimensions: | 24,4x11,5mm |
| Terminal pitch: | 22,5mm |
| Fuse size: | 5x20mm |
| Current: | 6,4A |
| Manufacturer: | Siba |
| Operating voltage: | 250V |
| Accessories type: | Knob |
| Mounting: | PCB |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols