ITR-9909 EVERLIGHT
Symbol Micros:
CZ ITR9909
Case : CZ ITR9909
Photointerr. Refl. PCB-Mt 30V -25÷85°C
Parameters
| Supply voltage range: | 1,2÷1,5V |
| Case: | CZ ITR9909 |
| Working temperature range: | -25÷85°C |
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Integrated circuit type: | Photointerrupter |
| Mounting: | PCB |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: ITR9909 RoHS
Case style: CZ ITR9909
Datasheet
In stock:
90 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 40+ | 120+ | 480+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4414 | 0,2653 | 0,2085 | 0,1883 | 0,1768 |
Manufacturer:: EVERSPIN
Manufacturer part number: ITR-9909
Case style: CZ ITR9909
External warehouse:
1100 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2065 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: ITR9909
Case style: CZ ITR9909
External warehouse:
18950 pcs.
| Quantity of pcs. | 1350+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2788 |
| Supply voltage range: | 1,2÷1,5V |
| Case: | CZ ITR9909 |
| Working temperature range: | -25÷85°C |
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Integrated circuit type: | Photointerrupter |
| Mounting: | PCB |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols