744273801 Wurth Power inductor
Symbol Micros:
D 744273801
Case : Rys.744273801
SMD Power inductor; inductance: 9uH; current: 3.5A; 2LN; resistance: 800R; dimensions: 9,3x8,3x5,3mm; operating temperature: -40°C ~ 125°C
Parameters
| Manufacturer: | Wurth |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 9uH |
| Current: | 3,5A |
| Resistance: | 800Ohm |
| Dimensions: | 9,3x8,3x5,3mm |
| Manufacturer: | Wurth |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 9uH |
| Current: | 3,5A |
| Resistance: | 800Ohm |
| Dimensions: | 9,3x8,3x5,3mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols