784373865470 Wurth Power inductor
Symbol Micros:
D 784373865470
Case : Rys.784373865470
SMD Power inductor; inductance: 47uH; 20%; current: 6,5A; resistance: 0.085R; dimensions: 13,45x12,6x6,3mm; operating temperature: -55°C ~ 155°C
Parameters
| Manufacturer: | Wurth |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 47uH |
| Current: | 6,5A |
| Resistance: | 0,085 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | Wurth |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 47uH |
| Current: | 6,5A |
| Resistance: | 0,085 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 13,45x12,6x6,3mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 155°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols