ACM2520-601-2P-T002 TDK Anti-interference filter
Symbol Micros:
D ACM2520-601-2P-T002
Case : Rys.ACM2520
Filter: anti-interference: 600R (100MHz); 300mA; 450mR; 20VDC; SMD 1008; dimensions: 2.5x2x1.2mm; operating temperature: -40°C~85°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1008 |
| Operating voltage: | 20V |
| Current: | 0,3A |
| Dimensions: | 2.5x2x1.2mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1008 |
| Operating voltage: | 20V |
| Current: | 0,3A |
| Dimensions: | 2.5x2x1.2mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Impedance: | 600Ohm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols