ACM9070-701-2PL-TL01 TDK Anti-interference filter
Symbol Micros:
D ACM9070-701-2PL-TL01
Case : Rys.ACM9070
Filter: anti-interference: 700R (100MHz); 5A; 10mR; 80VDC; SMD 0907; dimensions: 9x7x4.5mm; operating temperature: -40°C~85°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0907 |
| Operating voltage: | 80V |
| Current: | 5A |
| Dimensions: | 9x7x4.5mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0907 |
| Operating voltage: | 80V |
| Current: | 5A |
| Dimensions: | 9x7x4.5mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Impedance: | 700Ohm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols