B82464G4332M000 TDK Power inductor
Symbol Micros:
D B82464g4332m
Case : Rys.B82464G4
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 5,5A; resistance: 0,012R; dimensions: 10,4x10,4x4,8mm; operating temperature: -55°C ~ 150°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 3,3uH |
| Current: | 5,5A |
| Resistance: | 12 mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 3,3uH |
| Current: | 5,5A |
| Resistance: | 12 mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 10.4x10.4x4.8mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 150°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols