Symbol Micros: D DJNR3015-022.0 BRNS
Contractor Symbol:
Case : Rys.DJNR3015 BRNS
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 0.58A; resistance: 0.622R; dimensions: 3x3x1,5mm operating temperature: -40°C ~ 125°C; equivalent: D DJNR3015-022.0
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 0,58A
Resistance: 0,622Ohm
Tolerance [%]: 20%
In stock:
2000 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Add to comparison tool
Packaging:
2000
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 0,58A
Resistance: 0,622Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 3x3x1.5mm
Operating temperature (range): -40°C ~ 125°C