WLPN303015M330PB Walsin Power inductor
Symbol Micros:
D DJNR3015-033.0 WAL
Case : Rys.DJNR3015 WAL
SMD Power inductor; inductance: 33uH; 20%; current: 0.45A; resistance: 0,959R; dimensions: 3x3x1,5mm operating temperature: -25°C ~ 120°C; equivalent: D DJNR3015-033.0; SRN3015-330M
Parameters
| Manufacturer: | Walsin |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,959Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | Walsin |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,959Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 3x3x1.5mm |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 120°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols