DLW21SH121HQ2L Murata Anti-interference filter
Symbol Micros:
D DLW21SH121HQ2L
Case : Rys.DLW21SH
Filter: anti-interference: 120R; 25%; 280mA; 20VDC; SMD 0805; dimensions: 2x1.2x1.2 mm; operating temperature: -40°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Operating voltage: | 20V |
| Current: | 0,28A |
| Tolerance: | 25% |
| Dimensions: | 2x1.2x1.2 mm |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Operating voltage: | 20V |
| Current: | 0,28A |
| Tolerance: | 25% |
| Dimensions: | 2x1.2x1.2 mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Impedance: | 120Ohm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols