DLW21SN900SQ2L Murata Anti-interference filter
Symbol Micros:
D DLW21SN900SQ2L
Case : Rys.DLW21SN
Filter: anti-interference: 90R; 330mA; 0.35R; 50VDC; SMD 0805; dimensions: 1.2x2x1.2mm; operating temperature: -40°C~85°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Operating voltage: | 50V |
| Current: | 330mA |
| Tolerance: | 25% |
| Dimensions: | 1.2x2x1.2mm |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Operating voltage: | 50V |
| Current: | 330mA |
| Tolerance: | 25% |
| Dimensions: | 1.2x2x1.2mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Impedance: | 90Ohm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols