ELLCTV470M Panasonic Power inductor
Symbol Micros: D ELLCTV470M
Contractor Symbol:
Case : Rys.ELLCTV
SMD Power inductor; inductance: 47uH; 20%; current: 1.9A; resistance: 69mR; dimensions: 12x12x4.5mm
Parameters
Manufacturer: PANASONIC
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 47uH
Current: 1,9A
Resistance: 0,069 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Panasonic Manufacturer part number: ELLCTV470M RoHS Case style: Rys.ELLCTV Datasheet
In stock:
25 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 30+ 150+ 300+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
30
Manufacturer: PANASONIC
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 47uH
Current: 1,9A
Resistance: 0,069 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 12x12x4.5mm