SMD Power inductor; 22uH
Symbol Micros:
D HPI0630-022.0
Case : Rys.HPI0630
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 2.5A; resistance: 0.137R; dimensions: 7.1x6.6x3mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 2,5A |
| Resistance: | 0,137 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 2,5A |
| Resistance: | 0,137 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 7.1x6.6x3mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols