IHLP2020BZER3R3M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2020BZER3R3M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2020BZ-01
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 3.3A; resistance: 85.4mR; dimensions: 5,18x5,49x2mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 3,3A
Resistance: 85,5 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2020BZER3R3M01 Case style: Rys.IHLP2020BZ-01
External warehouse:
470 pcs.
Quantity of pcs. 5+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
5
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
8000 pcs.
Quantity of pcs. 2000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
2000
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 3,3A
Resistance: 85,5 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 5,18x5,49x2mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C