IHLP2020BZER3R3M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2020BZER3R3M11
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2020BZ-11
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 4.1A; resistance: 57.8mR; dimensions: 5,18x5.18x2mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 4,1A
Resistance: 57,8 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2020BZER3R3M11 Case style: Rys.IHLP2020BZ-11
External warehouse:
405 pcs.
Quantity of pcs. 5+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
5
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
8000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 4,1A
Resistance: 57,8 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 5,18x5,49x2mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C