IHLP2020BZER4R7M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2020BZER4R7M11
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2020BZ-11
SMD Power inductor; inductance: 4.7uH; 20%; current: 3.2A; resistance: 81.3mR; dimensions: 5,18x5,49x2mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3,2A
Resistance: 81,3mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2020BZER4R7M11 Case style: Rys.IHLP2020BZ-11
External warehouse:
6000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3,2A
Resistance: 81,3mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 5,18x5,49x2mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C