IHLP2020CZER4R7M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2020CZER4R7M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2020CZ
SMD Power inductor; inductance: 4.7uH; 20%; current: 3.5A; resistance: 77.5mR; dimensions: 5,18x5,49x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3,5A
Resistance: 77,5mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2020CZER4R7M01 Case style: Rys.IHLP2020CZ
External warehouse:
2004 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3,5A
Resistance: 77,5mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 5.18x5.49x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C