IHLP2525AHER4R7M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525AHER4R7M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525AH
SMD Power inductor; inductance: 4.7uH; 20%; current: 3A; resistance: 78mR; dimensions: 6.47x6.86x1.8mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3A
Resistance: 0,078 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525AHER4R7M01 Case style: Rys.IHLP2525AH
External warehouse:
2000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 3A
Resistance: 0,078 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6.47x6.86x1.8mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C