IHLP2525CZER220M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros:
D IHLP2525CZER220M11
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 2,9A; resistance: 135mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Parameters
| Manufacturer: | VISHAY |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 2,90A |
| Resistance: | 135 mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: IHLP2525CZER220M11 RoHS
Case style: Rys.IHLP2525CZ
Datasheet
In stock:
4 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 40+ | 180+ | 720+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8325 | 0,5197 | 0,4162 | 0,3716 | 0,3527 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: IHLP2525CZER220M11 RoHS
Case style: Rys.IHLP2525CZ
Datasheet
In stock:
47 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 5+ | 20+ | 77+ | 308+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8325 | 0,6185 | 0,4586 | 0,3904 | 0,3621 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: IHLP2525CZER220M11
Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
650 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3621 |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 2,90A |
| Resistance: | 135 mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 6,47x6,86x3mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols