IHLP2525CZER220M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER220M11
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 2,9A; resistance: 135mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 2,90A
Resistance: 135 mOhm
Tolerance [%]: 20%
In stock:
4 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 40+ 180+ 720+
Add to comparison tool
Packaging:
180
In stock:
47 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 5+ 20+ 77+ 308+
Add to comparison tool
Packaging:
77
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER220M11 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
650 pcs.
Quantity of pcs. 5+ (Please wait for the order confirmation)
5
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 2,90A
Resistance: 135 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6,47x6,86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C