IHLP2525CZER3R3M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER3R3M11
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 7A; resistance: 26mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Parameters
Manufacturer: VISHAY
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 7A
Resistance: 0,026 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER3R3M11 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
2000 pcs.
Quantity of pcs. 2000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
2000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: VISHAY
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 7A
Resistance: 0,026 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6,47x6,86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C