IHLP2525CZER3R3MA1 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER3R3MA1
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 6A; resistance: 30mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 6A
Resistance: 0,03 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER3R3MA1 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
8000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 6A
Resistance: 0,03 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6,47x6,86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C