IHLP2525CZER4R7M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER4R7M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 4,7uH; 20%; current: 5,5A; resistance: 40mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 5,5A
Resistance: 40 mOhm
Tolerance [%]: 20%
In stock:
86 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 30+ 100+ 400+
Add to comparison tool
Packaging:
100
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER4R7M01 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
30000 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
10000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 5,5A
Resistance: 40 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6.47x6.86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C