IHLP2525CZER4R7M5A Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER4R7M5A
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 4.7uH; 20%; current: 5.6A; resistance: 38.4mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 5,6A
Resistance: 38,4mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER4R7M5A Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
2000 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
40000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 4,7uH
Current: 5,6A
Resistance: 38,4mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6,47x6,86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C