IHLP2525CZER6R8M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER6R8M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 6,8uH; 20%; current: 4,5A; resistance: 60mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 6,8uH
Current: 4,5A
Resistance: 0,06 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER6R8M01 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
640 pcs.
Quantity of pcs. 5+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
5
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4353 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 6,8uH
Current: 4,5A
Resistance: 0,06 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6.47x6.86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C