IHLP2525CZER6R8MA1 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP2525CZER6R8MA1
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP2525CZ
SMD Power inductor; inductance: 6.8uH; 20%; current: 4.5A; resistance: 60mR; dimensions: 6,47x6,86x3mm operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 6,8uH
Current: 4,5A
Resistance: 0,06 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP2525CZER6R8MA1 Case style: Rys.IHLP2525CZ
External warehouse:
4000 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 6,8uH
Current: 4,5A
Resistance: 0,06 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6,47x6,86x3mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C