IHLP4040DZER220M11 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP4040DZER220M11
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP4040DZ
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 5A; resistance: 66mR; dimensions: 10,16x10,16x4mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 5A
Resistance: 0,066 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP4040DZER220M11 Case style: Rys.IHLP4040DZ
External warehouse:
490 pcs.
Quantity of pcs. 5+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
5
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
13500 pcs.
Quantity of pcs. 500+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
must exceed 40 Euro.
16500 pcs.
Mounting: SMD
Inductance: 22uH
Current: 5A
Resistance: 0,066 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 10.16x10.16x4mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C